Російські виконавці мають бути забороненими на території України

Рашисти можуть повернутися в Україну!

Російські виконавці, блогери, актори-рашисти можуть знову повернутися на екрани телебачення, ефіри радіо та на концертні майданчики країни.

Чергова норма законопроекту «Про медіа» передбачає «нові правила» формування «Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці».
Якщо законопроект буде прийнято, то зміниться навіть назва. Тепер це буде «Перелік осіб, що створюють загрозу медіа-простору України.

Механізм внесення осіб до такого переліку буде набагато складнішим. Наприклад, для того, щоб внести до нього особу з держави-агресора повинна бути відкрита кримінальна справа, застосовані санкції або «встановлені факти систематичного порушення поширення інформації, забороненої до поширення в Україні».

Крім того, відтепер внесення таких собі передбачається на певний строк, а не на постійній основі.

Це означає, що величезна кількість осіб з Росії зможуть приїжджати до України. Це означає, що більшість серіалів та фільмів, які були забороненими до показу з 2014 року, знову потраплять на екрани та будуть знищувати країну зсередними.

Замість того, щоб залишити хоча б чинний, не завжди досконалий, Порядок внесення осіб-рашистів, люди Зеленського намагають вивести їх з-під санкцій та повернути на медіа-сцену нашої держави.

Росії тільки це потрібно: повернути своїх рашистів на екрани телебачення, на сцени концерт-залів та у вуха українців. Російські виконавці мають бути забороненими на території України раз і назавжди.
Нині ж спостерігаємо повну ревізію проукраїнських напрацювань в інформаційній та гуманітарній сферах.

Андрій Смолій