Андрій Парубій: Фюрер скрєпних «баганосців» Путін вже зовсім поганий

Фюрер скрєпних «баганосців» Путін вже зовсім поганий став. У підтоптаного альфа-імперця явні симптоми тяжкої інтоксикації іржавою скрєпою. Сьогодні важкохворий вихлюпнув чергову маячню. Цього разу про українську ідентичність. Мовляв, вперше в історії про українців, як про окремий етнос заговорив граф Станіслав Потоцький… Без коментарів.
Виключно з мотивів милосердя, щоби полегшити гострий стан скрєпо-інфікованого, рекомендую свиті «собіратєля» організувати для підопічного консультацію у авторитетних, міжнародновизнаних істориків. Які, для заспокоєння і полегшення страждань пацієнта, пояснять йому — що було на місці сучасної Москви, коли Київ, Київське, Галицько-Волинське, Чернігівьке, Тмутороканське та інші давньоукраїнські князівства славилися цивілізованістю, могутністю, освіченістю простого народу, вражаючими іноземців архітектурно-мистецькими творами, правовою системою.
Хочу нагадати недорікуватому «собіратєлю русскіх зємєль», що значна частина сучасної Росії – Білгородщина, Воронежчина, Кубань та Курщина на усіх наукових етнографічних картах від XVI до ХХІ століть позначена як українська етнічна територія. І взагалі скільки там тої «ісконної Росії», чи то пак Московії – Кремль та навколишні болота. Так що обережнішим треба бути, бо поневолені Росією народи – від Кьонігсбьорга та Смоленська до Анадиря та Курил ще скажуть своє слово.
Але, добре знаючи свою історію і свої землі, ми безумовно визнаємо один із базових принципів сучасного світу і цивілізованого співіснування народів — принцип непорушності існуючих міжнародновизнаних кордонів.
А усі скрєпо-інфіковані — нехай лікуються.

Андрій Парубій