судять Андрія Садового за те, що завів РЕАЛЬНОГО європейського інвестора

От хотіла ж не писати про погане, але:

Сьогодні судять Андрія Садового за те, що завів у Львів РЕАЛЬНОГО європейського інвестора (не лижного інструктора на гіперлупі), який мав збудувати індустріальний парк на шість тисяч робочих місць (!!!).

Рішенням сесії, яке він підписав, 23 гектари землі на околиці міста великий європейський інвестор купив за 55 млн гривень. Гроші РЕАЛЬНО поступили в бюджет. Тобто за один гектар – нідерландський інвестор заплатив в бюджет майже 100 тисяч доларів!!! 100 тисяч доларів за гектар!!! Доларів!

Зараз ідуть дискусії про продаж землі. Просто подивіться, яку середню оцінку гектару на Львівщині називають урядовці – максимум тисячу доларів. А львівський бюджет та село Рясне-Руська отримали в 100 разів більше!!! Тільки замість «медалі» меру – кримінальна справа.

Тепер найголовніші питання:

Яким буде сигнал для іноземних інвесторів після цієї гучної справи?

Яка доля індустріального парку та шести тисяч робочих місць?

Який сигнал для інших українських посадовців, які раптом захочуть закликати інвесторів?

А поки меру Львова загрожує кримінальне ув’язнення та обирають запобіжний захід (хочуть заставу у 55 млн грн).

Такі справи…

За іронією долі справу порушила САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура), за яку так боролася партія Садового Самопоміч, а судить його сьогодні Антикорупційний суд, за який Самопоміч блокувала трибуну та так боролася, наживаючи ворогів!

Анна Романова