прем’єрний показ трилеру «Холодна кров»

Відбувся прем’єрний показ трилеру «Холодна кров» з Жаном Рено в головній ролі

17 жовтня у кінотеатрі Multiplex, ТРЦ Sky Mall відбувся прем’єрний показ трилеру крижаної дії з Жаном Рено в головній ролі «Холодна кров», який відвідали режисер фільму Фредерік Петіжан, Гарік Корогодський, DJ NANA, Руслан Квінта та інші.

«Українські кінопрофесіонали неймовірно енергійні. Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та незважаючи ні на що, уся команда працювала дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир. Пейзажі в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози», – зазначив на прем’єрі режисер і сценарист фільму Фредерік Петіжан.

Фільм знімався англійською мовою, яка є рідною мовою для виконавиці головної жіночої ролі Сари Лінд. Жан Рено також досить часто знімається в англомовних стрічках. А от вітчизняних акторів, що вільно володіють англійською, як розповіла лінійний продюсер Ганна Конік, довелося добре пошукати. Одним із них став український актор американського походження Ігор Цішкевич, який народився і тривалий час жив у Америці. У кінокартині також зіграли Джо Андерсон (серіал «Ганнібал»), Девід Гаязі («Інтерстеллар»), Франсуа Гетарі («Вбивства в абатстві Сент-Уен»).

Виробництво з українського боку: компанія «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН» (продюсер Олег Герман) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Зйомки картини проходили в українських Карпатах (національний парк «Синевир»), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. Світовий дистрибутор  – компанія UNIVERSAL, дистрибутор на території України – компанія MMD UA.

Інформація про фільм:

Рік: 2019

Країна: Україна, Франція, Бельгія

Жанр: екшн, трилер

Режисер: Фредерік Петіжан

Продюсери: Корінн Бенішу, Лоран Тольрон, Флоранс Моос, Оліас Барко, Олег Герман

Оператор-постановник: Тьєррі Арбоґаст

Художник-постановник: Іван Левченко

Автор сценарію: Фредерік Петіжан

Композитор: Ксав’єр Бертелот

Актори: Жан Рено, Сара Лінд, Девід Гясі, Ігор Цішкевич, Джо Андерсон

Тривалість:  92 хв.

Реліз в Україні: 17.10.2019 р.

Синопсис

Стара нова історія триває… Серійний вбивця влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.