до управлінського віку прийшли онуки і правнуки воєнного покоління

Очевидно, що у світі, в першу чергу в Європі, відбувається комплексна деградація, кажучи науково, соціуму, тобто “піпла”.

Цілком закономірна.

Просто до управлінського віку прийшли онуки і правнуки воєнного покоління перш за все Німеччини, яка відіграє основну роль в Європі.

Під час Другої світової війни в Німеччині було знищено 10 млн фізично найздоровішої і інтелектуально найрозвинутішої частини нації. Вони не дали потомства, а дали його зовсім інші люди.

Звідси і всі ці ексцеси, якщо копнути глибше, з “Сєвєрним потоком -2”, “Сєвєрним потоком -3”, тобто організованим Московією потоком мігрантів, “Сєвєрним потоком -4”, який уже бовваніє на горизонті.

Який рівень інтелектуальної деградації треба мати, щоб звинувачувати Польщу у жорстокому ставленні на власному кордоні з ” бідними біженцями”, які заплатили тисячі доларів за доставку до кордонів ЄС. Та у нас основна частина населення набагато бідніша за цих “нещасних”.

У цих членів німецького парламенту щось у голові є? А в якому неадекваті знаходиться німецький електорат, який їх обрав? Якщо вони такі великі гуманісти, що хочуть поселити цих бандюганів в Україні, нехай кожен з них поселить їх по два-три у своєму домі. Не треба нас учити. Покажіть приклад усьому світові. Та в Бундестазі стільки допоміжних приміщень, що там можна поселити увесь Ірак, разом з Сирією і Афганістаном. Вперед і з піснею. І як це ці “біженці” не хочуть жити в розпрекрасній Московії, можна сказати світочі всього людства, а рвуться до ЄС? Не зрозуміло. Або не хочуть залишатися в чудовій Білорусі. Уже для наших “розумників” скільки років розповідали про найкращу і НАЙРАДІОАКТИВНІШУ у світі “молочку” з Білорусі зроблену за ГОСТами “Країни дурнів”. І купували і продовжують купувати. Біда, та й годі, як казали моя бабуся. Істино сказано, якщо Бог хоче покарати людину чи народ, він позбавляє їх розуму…

Petro Maslyak