«Тузлівські лимани» погрожують журналістці

Хочу офіційно заявити про травлю й переслідування за мою журналістську діяльність за командою Ірини Вихристюк, в.о. директора Нацпарку «Тузлівські лимани». Сама вона мене заблокувала, а її вірні «активісти» набігають як монгольське іго до мене під кожну публікацію, і розказують, яка я погана журналістка, не-патріотка і взагалі маю купу гріхів.
Це все сталося після мого виїзду в село Приморське, через суд, в якому Вихристюк намагається відібрати в громади піщану косу Чорного моря. Там я спілкувалася з місцевими жителями й рибалками, яких пані Вихристюк завжди називає браконьєрами, а також показала шлагбауми, які НПП виставив проти місцевого населення, і збирає плату за в’їзд автівок (яка чомусь ніде не обліковується! А це державна установа). Словом, ми надали мікрофон людям, громаді Приморського, – щоб почути думку іншої сторони, яка дуже невигідна Нацпарку, бо ж він дійсно, оголосив себе монополістом природних ресурсів.
Натомість, працюючи в неустановлених законом межах, під виглядом «рятівників» заповідних територій, Вихристюк і Русєв кришують «своїх» рибалок, бізнесменів, що надають туристичні послуги (кемпінги), і – протиставляючи себе місцевому населенню, жителям Лиманськоі, Тузлівськоі, Дивізійськоі громад, яким тепер заборонено (!) на той берег ступити, заробляють чималі кошти на рибі, рекреації й екологіі.
Я ще не всі інтерв’ю людей навіть виклала в мережу, а вже полилось стільки бруду! Знаєте, я теж раніше довіряла словам Ірини Михайлівни, аж поки не побачила, якими методами вона діє проти людей: наймає тітушок, шоб розгромити кемпінги Саченків у Тузлівському лісі, кидається на екологів і поліцію, яка приїздить проінспектувати її територію, трощить чиюсь автівку, кидаючись (на камеру) під колеса. От які вправні захисники, справжні ренджери! А в суд, розповідають очевидці, вони показово приходять в камуфляжі, ведуть себе по-хамськи, знімають на кілька камер, приводять тітушок, щоб протиснути потрібне їм рішення. Це не заборонено, звичайно, але чому такий шалений спротив проти мене, коли я взялась показати ситуацію з іншого боку?!..
Дуже прошу, щоб на ці факти звернули увагу наші правоохоронні органи, а усі, кого «обілечує» контора під гучною назвою Нацпарк – не мовчали, а писали заяви в поліцію.
І домагаюсь, щоб суспільство об’єктивно побачило, як насправді «чесно» працюють ці так звані екологи і як іх дії впливають на реальне життя людей. Зате у всіх публічних виступах захисники Тузлівських лиманів б’ють себе в груди, переконуючи, що вони – прості рятувальники природи, комерційних інтересів в них зовсім нема, а от просто всі навколо – від голови ОДА до простого рибалки, заважають їм «любити природу».
От і я тепер заважаю.
Останні три дні – просто жах, Валентина Мазепа і Яна Титаренко публікують під моїми дописами коментарі самоі Вихристюк, з різними закликами. Подивіться на іхні спільні фото: там вони всюди з пані Іриною та Русевим, відпочивають, милуються природою, користуються рекреаційними зонами – тільки вірно зазначив голова громади, ніхто за цих «рекреанток» не сплатив туристичний збір )
Зате вони передають мені палкі «привіти» від володарки лиманів…
Поки що заблокувала можливість коментарів, зберігаю скріни. Але збираюсь повідомити про спробу перешкоджання моїй професійній журналістській діяльності, яка кваліфікується за ст.171 ККУ. І я чітко усвідомлюю, хто за цим стоїть.