Вантаж «400» в «ДНР». Що це?

На окупованій території Донецької області ряди незаконних збройних формувань рідшають з кожним днем, оскільки люди все більше замислюються про шкоду, яку приніс «русскій мір». Військові «ДНР» пишуть рапорти на звільнення, чи не подовжують «контракти», приймають тверді рішення кинути свої підрозділи. Явище набрало масового характеру, і цих представників народу Донбасу влада вирішила налякати.

«Народна рада ДНР» т.зв. законом № 283-IIHC від 30.04.2021 визначив в статті 400 «кримінального кодексу ДНР» (самовільне залишення частини або місця служби) кару для військових «ДНР» терміном до п’яти років таборів.

Деякими депутатами нарсовета відзначається, що цей закон найжорстокішу за останні роки, оскільки прийнятий проти «героїв республіки».

Примітно, що 400-я стаття вже активно застосовується т.зв. «Головною військовою прокуратурою ДНР» навіть по відношенню до представників «народної міліції», у яких закінчено термін контракту, і вони не підписали новий: не вийшов на «службу» і став «400» -им.

Колись вантажем «400» умовно іменували контужених, але судячи з усього, цю цифру на території ОРДЛО вирішений дещо інший сенс.

Кремлівські емісари продовжують проводити свої експерименти над жителями Донбасу, які опинилися в окупації, але їх терпіння важить на волосині.