РНБО внесла до списку “злодіїв у закону” добровольців із Чечні

РНБО внесла до списку “злодіїв у закону” добровольців із Чечні, які воювали на боці України проти російської агресії. Про це на Facebook повідомив політик Борислав Береза.

Подаємо його допис без суттєвих змін:

” Внесли в список чеченців, які воюють на боці України проти російської агресії. Внесли для того, щоб видати їх Росії. Адже в РФ їх ​​давно хоче роздобути ФСБ. А знаєте, хто ці люди? Це наприклад, командир чеченського батальйону імені шейха Мансура під позивним Муслім Чеберлоєвський. Він номер 632 у списку РНБО. А ще Муслім Ідрисов, начштабу батальйону ім. Шейха Мансура, який зайняв номер 646 у санкційному списку Зеленського. І Салман Сайнароєв, номер 659 у цьому ж списку. Є в списку й інші бійці-добровольці, яких дуже сильно хоче роздобути Кремль.

На думку експертів і правозахисників, це сталося не випадково. Або це частина домовленості Зеленського і Єрмака з Кремлем, або хтось із підлеглих лейтенанта Баканова взяв гроші від ФСБ, щоб внести цих людейу список і вислати їх до Росії, де вони будуть не тільки затримані і піддані тортурам, а й можуть бути вбиті владою, як багато інших опозиціонерів. У будь-якому випадку неприпустимо віддавати РФ тих, хто воював проти Кремля на стороні України. Це неприпустимо, як із політичної точки зору, так і з моральної. Здогадуюся, що б … з Банкової можуть на своє виправдання почати розпускати чутки, що це якщо ці люди не злодії в законі, то бійці ІГІЛ або взагалі вороги України, але в цю брехню мало хто повірить. Хоча ОП буде дуже старатися, адже не просто так внесли ці прізвища в список. Мабуть, за все заплачено і домовлено. Тому треба щоб про це знало, як можна більше людей і не дати відбутися подібній #зРаді. Поділіться цією інформацією з усіма.

А на фото поруч із покійним командиром ДУК “Червнем” боєць із позивним Муслім Чеберлоєвський. І ми повинні зробити все, щоб зірвати зраду, яку намагаються приховати в санкційних списках Зеленського. Ці мерзотники не бояться нічого, крім публічності. А Зеленський все це мовчазно покриває.”