“Слуга народу” Андрій Одарченко будує багатоповерховий готель в окупованому Криму

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Андрій Одарченко будує багатоповерховий готель на курорті “Міжводне” в окупованому Криму.

За даними журналістів, земля давно належить тітці цього депутата, який сам в 2018 році офіційно звертався до окупаційної влади, за дозволом на забудову, під формулюванням «для підвищення інвестиційної привабливості регіону».

Автори сюжету показали, що 6 квітня 2018 року відбулися публічні слухання з розгляду письмового звернення депутата про включення даної земельної ділянки в зону забудови.

Згідно з картою Google, в 2009 році ця ділянка була порожньою. Але вже в минулому році там з’явився хмарочос площею 600 квадратних метрів.

«Зовні будинок виглядає як готель. Готель знаходиться в декількох хвилинах ходьби від пляжу. Земля справді цінна. За оцінками Російського земельного кадастру, її вартість становить близько 2 мільйонів рублів. Але ми прекрасно знаємо, що на ринку така земля коштує в кілька разів дорожче», – говорить Антон Сосницький, керівник антикорупційної групи учасників АТО.

В українському реєстрі земля числиться як така, що належить тітці українського законодавця, Лідії Одарченко (1937 року народження). За словами розслідувачів, вона брала участь в його бізнесі і навіть позичила племіннику 3 мільйони гривень.

Ім’я власника багатоповерхового будинку поки невідомо, кажуть журналісти сюжету. Декларація «слуги» не включає в себе цю нерухомість, ні що-небудь, що будується в Криму.