Мільйони на тріпотіння за вітром

У Кривому Розі, на батьківщини діючого Президента України, розпочали підготовчі роботи з будівництва 72-метрового флагштоку.

На території парку Героїв у Кривому Розі збудують новий об’єкт монументального мистецтва.

На початку квітня у криворізькому парку Героїв розпочали будівництво нового об’єкту монументального мистецтва – 72-метрового флагштоку – стели з державною символікою.

Як стало відомо журналістам krivbass.city з власних джерел, наразі у парку тривають підготовчі роботи з будівництва нового об’єкта. Власне, будівництво монументу триватиме упродовж 2-3 місяців. Новий об’єкт зводять на розі проспекту Металургів та вулиці Героїв АТО (навпроти виконкому та школи № 4).

 

“Будуємо тут державне замовлення – флагшток, висотою 72 метри. Фактично, це висота 24-поверхового будинку. Такі споруди є, наприклад, у Дніпрі та Києві”, – розповів журналістам krivbass.city прораб Микола.

Вартість проєкту цього об’єкту – 1 030 821,96 грн. Роботи з виготовлення документації замовили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Послугу виконало ТОВ “Форт проєкт”.

Власне, будівництво флагштоку буде вартувати більше 8 млн грн. Згідно з інформацією, яку розмістили на сайті Держзакупівлі.онлайн, очікувана вартість будівництва складає 8 113 592,40 грн.

Пропозиції щодо будівництва монументу подали два підприємства. Переможцем визнали ТОВ “СК Стройінвест”. Зазначене товариство запропонувало таку вартість робіт – 8 085 470,18 грн. Наразі триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника тендеру.

В сусідньому Кропивницькому, хоча це і обласний центр. Всього 50 метрів висоти за 5 000 000 гривень. А от Миколаїв розмахується аж на 27 000 000 гривень, але планують скоротити суму мало не вдвічи.

Вперед, прапороманія! В Україні карантин, люди скочуютьсядо зубожіння, а місцеві влади граються мільйонами. І все не на вітер, а щоб прапори тріпотіли на вітрі. Щогла в Кривому Розі 72 метри… Хто вище? Той і потрапить у книгу рекордів України. Хто дорожче?  Ви відчуваєте тут подих небаченого патріотизму? Чи в цифрах криється щось зовсім інше… Як це схоже на всюдимістний ювілейний дерибан грошей місцевих бюджетів…

А тим часом в Києві маємо прапор  розмір полотнища якого становить 16 х 24 метри, довжина флагштоку – майже 90 метрів.