Звичайний зрадник. Претензій не маємо: у Службі зовнішньої розвідки зреагували на затримання брата “судді” Вовка

Затримання співробітника Служби зовнішньої розвідки України у зв’язку з розслідуванням щодо корупції не пов’язане з його діяльністю на посаді в СЗРУ.

Про це заявляє Служба зовнішньої розвідки, посилаючись на результати власного розслідування.

“Служба зовнішньої розвідки України сприяє НАБУ у розслідуванні щодо причетності співробітника Служби до корупційних проявів. За попередніми результатами власного розслідування, його затримання не пов’язано з діяльністю на посаді в СЗРУ”, – йдеться у заяві.

У відомстві також зазначили, що на період досудового розслідування фігурант відсторонений від виконання службових обов’язків у розвідувальному органі.

Також наголошується, що у СЗР діє нульова толерантність до корупції.

Як повідомлялося, раніше у НАБУ заявили про затримання обох адвокатів, які обіцяли за 100 тис. доларів та через голову Окружного адмінсуду Києва вирішити питання з одним із суддів ОАСК про прийняття позитивного рішення.

Одним із затриманих адвокатів виявився співробітник СВРУ Юрій Зонтов – рідний брат продажного судді Павла Вовка, який. до того ж, ймовірно, працює на спецслужби Російської Федерації.

Керівництво СВРУ роками не придавало цьому факту ніякої уваги – аж до затримання покидька детективами НАБУ безпосередньо на хабарі.

«Аргумент»