Нардепи хочуть блокувати новий телеканал, який створила “трійка Медведчука”

Співробітники трьох телеканалів, які потрапили під санкції, вирішили об’єднатися і створити новий канал.

Чи означає це, що санкції не працюють, розповіла депутатка з фракції “Голос” Кіра Рудик в ефірі каналу “Україна 24“.

“Щоб не виникало запитань, чи правильно введені санкції, влада повинна правильно працювати з самого початку. Вона повинна, по-перше, з’ясувати, звідки у працівників закритих пропагандистських каналів гроші на техніку і персонал. По-друге, переконатися, що вони не працюють на потужностях телеканалів, які закриті та перебувають під санкціями. Третє — Нацрада, яка видає ліцензію, повинна стежити за дотриманням її умов. Четверте — правоохоронні органи повинні перевіряти, звідки заходять гроші на медіа, яке може стати черговим рупором пропаганди. Якщо ці чотири напрямки працюватимуть, ми будемо захищені з усіх боків, і санкції будуть працювати”, — сказала вона.

Своєю чергою нардеп з “Євросолідарності” Олексій Гончаренко заявив, що влада повинна знайти спосіб заблокувати створення такого телеканалу.

“Очевидно, це спосіб обійти заборону, яку накладено рішенням РНБО, і влада тепер повинна забезпечити, щоб у такий спосіб не були знесені ті санкції, які вони так голосно вводили. Влада повинна забезпечити, щоб пропагандистські майданчики зникли, а не перетворилися на щось інше. Потрібно блокувати такі речі”, — сказав він.