Глава українського міністерства Олександр Ткаченко – заможний український мільйонер

За розміром статків нинішній міністр культури може позмагатися з главою Нацбанку Кирилом Шевченком, який має рахунок у швейцарському банку.  Нещодавно міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко задекларував покупку 35,4 тис. доларів в січні. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Українські Новини.

15 січня Ткаченко задекларував істотні зміни в майновому стані, зокрема покупку 35 370 доларів США на 999 203 гривень (за курсом 28,25 UAH / USD) 14 січня.

6 січня міністр вказала в декларації 14 млн гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав телеканалу «Студія« 1 + 1 »від фінансової компанії ТОВ” Альфа Крос “.

Ткаченко задекларував 27,5 млн гривень доходів і 400 тис. доларів готівки за 2019 рік.

Верховна Рада в червні 2020 року призначила міністром культури і інформаційної політики депутата парламенту, голови парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Ткаченка ( “Слуга народу”), який після обрання депутатом Ради в 2019 році продав свою частку акцій телеканалу 1 + 1, де він також працював гендиректором.