Здається Новоукраїнка дочекалася на свого Остапа Бендера і незабаром стане Новими Васюками

 

Все сказане головою Новоукраїнської ОТГ журналістам варто перевіряти, бо все пронизано перекрученнями, неточністю і демагогію. Головна «неточність» стосується створення Асоціації об’єднаних територіальних громад. Ініціаторами її створення були три голови ОТГ – Пирятинської, НовоборівськоЇ і Новоукраїнської, але про перших двох пан Корінний ніде практично і ніколи не згадує. І невідомо хто до кого з цією ідеєю звернувся першим.  І багато чого, про що розповідає голова громади, зроблено до нього і без нього. Але фактаж буває журналісти перевіряють рідко, а здебільшого вірять на слово «поважним дядям», що підгодовують не лише перекрученими фактами та обіцянками, та й їх виданням випадає копійчина, від якої ніхто і ніколи не відмовляється, бо живеться сутужно, а написаному газетах майже завжди вірять.

В 2017 році при журналістському десанті було багато балачок про спорт. То ж пан Коринний торкнувся історії «занепаду та розквіту» міського стадіону. І було сказано, що раніше на території центрального стадіону «Колос» функціонував місцевий ринок. Нині ж міська влада спільно з підприємцями й депутатами вдихнула в нього нове життя. Але коли то було? Більше 15 років тому, але згадка для красного слівця лунає і досі… Отака якась, здається, маніуляція – одні колись закрили ринок, а тут про це більше ніж п’ятнадцять років собі хтось на груди орден прилаштовує.

Стадіон повністю оновлений: є три душові кабіни, освітлення, майданчик зі штучним покриттям. Крім цього, організовано полив та обкошування газону, повністю замінено вікна в приміщенні та відремонтовано тренувальний зал для греко-римської боротьби.

Говорилося журналiстам у 2017-му, що  минулого року в облаштування стадіону було вкладено чимало. Разом із тим, бюджетних коштів на його реконструкцію витрачено мало – придбано лише трактор, решта – позабюджетні гроші. Загальна вартість проекту складала близько 200 тисяч гривень. Але до всього цього новостворена громада ніяк не причетна.

Зокрема, Новоукраїнською ОТГ для громади було реконструйовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, здійснено реконструкцію спортивного залу в ЦПК «Ювілейний», у місцях відпочинку молоді діють WI-FI зони. Доречі згаданий спортзал реконструювався не з міського бюджету, а з районного. Тобто участь в процесі пана Корінного практично відсутня.

Вже втілюється у життя проект спорудження фотоелектростанції, щодо ГЕС ведуться проектні роботи. Також в ОТГ почали створювати генеральний план забудови населених пунктів громади. Першим етапом його створення стало проведення аерофотозйомки.

З

Крім того казали, що здійснюється робота по залученню інвестицій. Підготовлено майданчики для реконструкції та будівництва інфраструктурних об’єктів різноманітного спрямування. Зокрема, планується будівництво сонячної електростанції. А на місці колишньої пам’ятки архітектури – млина Зігварда Варшавського – з’явиться готельно-ресторанний комплекс.

«Цей об’єкт майже зруйновано. Ми його реалізували, продали через аукціон місцевому підприємцю, – розповідав Олександр Олександрович майже три роки тому. – Тут буде новий сучасний готель, тенісний корт, зона відпочинку, а на першому поверсі – ресторан. Це для нас дуже важливо, тому що нормального готелю в місті немає.» А кому там селитися пан Олександр не розповів…

https://suspilne.media/73039-u-novoukrainci-na-kirovogradsini-hocut-restavruvati-mlin-19-stolitta/

Сюжет знято рівно через три роки після шикарного журналістського десанту, і вже не перший раз в 2020році. PR  та гучний галас, а млин і нині там. Точніше його недореконструйовані рештки. В мережі вже  пишуть, що це пристанище місцевих наркоманів. Але в телевізійному ефірі про це не говорять. Чи соромно, чи правду приховують. Кажуть для реконструкції треба 25 мільйонів, а фонтани вже зробили на цілих 6.  Про млин забули.  Він для міста лише приманка для інвесторів і тема для пустопорожніх балачок. А ще дивно чому директор місцевого музею, що палко рекламує проект реконструкції пам’ятки історії  не просить один поверх під свій музей. Невже розуміє, що балачки пустопорожні і нічого такого радикально-цікаво не трапиться.

А з тих балачок випливає що незабаром не буде Новоукраїнки, бо замість неї постане Нововасюківка чи Нові Васюки.

Максим Буцалюк