стрічку «Додому» обрано претендентом на премію «Оскар»

Презентовано трейлер драми «Додому» Нарімана Алієва

У широкий український прокат «Додому» вийде 7-го листопада.

Трейлер фільму

«Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва. За сюжетом, у кримського татарина Мустафи помирає його первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму, згідно з мусульманськими традиціями. Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв та Ремзі Білялов. Продюсером стрічки є Володимир Яценко («Дике поле» реж. Ярослав Лодигін, «Атлантида» реж. Валентин Васянович) . 

Світова прем’єра картини відбулася у конкурсній програмі «Особливий погляд» Каннського міжнародного кінофестивалю. В Україні фільм було вперше показано в межах міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю, де «Додому» виборов Ґран-прі – «Золотого дюка», який присуджується за результатами глядацького голосування. На разі стрічка серед 50-ти інших європейських фільмів претендує на номінацію Європейської кіноакадемії.

Крім того, стрічку «Додому»  обрано цьогоріч національним претендентом на премію «Оскар» за найкращий міжнародний повнометражний фільм.