“Короткі зустрічі” ім. Кіри Муратової

Розпочинається прийом заявок на конкурс “Короткі зустрічі” ім. Кіри Муратової

Дати проведення:2019-11-08Крайній термін подачі заявок:2019-10-14Опис:

З нагоди 100-річчя Одеської кіностудії та спеціально до дня народження культового режисера Кіри Муратової, Одеською кіностудією разом із Міністерством культури України було започатковано конкурс короткометражних стрічок «Короткі зустрічі». Головна ідея конкурсу — пошук талантів серед молоді та розкриття їхнього потенціалу.

14 вересня розпочинається прийом заявок на конкурс.

Конкурс проходитиме за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Призовий фонд конкурсу становить 1,5 млн грн:

– 1 місце — 600 тис грн;

– 2 місце — 500 тис грн;

– 3 місце — 400 тис грн.

Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року.

Подати заявку на участь та ознайомитись із детальними умовами конкурсу можна на офіційному сайті Одеської кіностудії: https://www.odesafilmstudio.com.ua/konkurs-kinoproektiv

Список членів журі буде оприлюднено 17 вересня 2019 року.

Церемонія урочистого нагородження переможців конкурсу відбудеться 08 листопада 2019 року.

Довідка: 

Кіра Георгіївна Муратова як режисер дебютувала саме на Одеській кіностудії. Голосно про себе заявила першими ж самостійними режисерськими роботами — стрічками «Короткі зустрічі» (до неї вона написала сценарій та зіграла одну з головних ролей разом із Володимиром Висоцьким) та «Довгі проводи» (у 1987 році стрічка отримала премію на Міжнародному кінофестивалі в Локарно).

У 2012 році режисерка створила свій останній, 22-ий фільм — «Одвічне повернення», прем’єра якого відбулася на VII Римському МКФ.

2017 року Кіру Муратову було запрошено до складу Американської кіноакадемії, яка визначає володарів премії «Оскар».