Путіну не подобаються протести в Єревані проти уряду Пашиняна.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що уряд Вірменії скоїть “самогубство”, якщо вирішить відмовитися від угоди про перемир’я у Нагірному Карабасі. Москва допомогла сторонам домовитися про припинення боїв за спірний регіон.

Під час інтерв’ю для російського державного телебачення Путіна запитали про можливість того, що у Вірменії з’явиться новий уряд, який відмовиться від перемир’я.

  • Це було б великою помилкою”, – сказав він.

Угода про перемир’я, яка зупинила шеститижневе кровопролиття в Нагірному Карабасі, включає великі територіальні поступки на користь Азербайджану. Через це у Вірменії спалахнули протести проти уряду Пашиняна, оскільки домовленості вважаються вірменською капітуляцію. Президент Вірменії теж підтримав проведення дострокових виборів. А міністр закордонних справ країни подав у відставку.

 

Спецслужби Вірменії також повідомили минулого тижня, що вони зірвали спробу вбивства Пашиняна, яке готували опозиційний політик і ветеран війни.

“Країна, яка в стані війни або під загрозою відновлення боїв, як це часто було в минулому, не може собі дозволити таку поведінку, в тому числі і в сфері організації влади, яка б розколола суспільство зсередини. Гадаю, це абсолютно неприйнятно, контрпродуктивно і надзвичайно небезпечно”, – сказав Путін.

Детальніше читайте на УНІАН