Азартні ігри принесуть Україні мільярд до кінця року

Виконуючий обов’язки глави держкомісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий розповів про завдання відомства і поділився амбітними планами – залучити 1 млрд гривень до бюджету до кінця року.

Екс-чиновник Мінветеранів у інтерв’ю Liga.net також розповів про свою зарплату, дату запуску ринку азартних ігор і системи держмоніторингу, яку розробляє Мінціфри. Усе інтерв’ю за хвилину.

Зарплата Рудого складе 33,6 тис гривень + надбавки. «Я розумію, що корупційні ризики є, але впевнений, що надбавки нівелюють ці ризики для всієї команди комісії».

Гральна комісія має намір залучити 1 мільярд гривень до бюджету від продажу ліцензій і запуску ринку до кінця року. Зустрічі з інвесторами стартують, коли буде сформовано повний склад комісії. . «У мене є близько 45 днів, протягом яких можна буде оцінити результативність і правильність моїх дій». Після карантину Рудий братиме участь в повноцінному конкурсі.

Головне завдання гральної комісії – взяти під контроль онлайн-азартні ігри. «Вважається, що вселенське зло – це фізичні наземні казино. Але найбільша анархія твориться в онлайні», оскільки цей сегмент ніхто не контролює.

Ринок азартних ігор в Україні запрацює 15 грудня, зараз доформується складу комісії. «Все залежить від того, коли Кабінет міністрів погоджує ліцензійні умови». Для запуску ринку потрібен ще закон 2713-д про оподаткування грального бізнесу, який приймуть до середини грудня.

Система держмоніторингу на ринку азартних ігор буде розроблена і запущена протягом 6 місяців. Тому онлайн-сегмент ігоровой ринку запрацює до кінця весни. Над системою моніторингу працює робоча група Мінціфри, її будуть фінансувати з бюджету.

Автор: UA.NEWS