Для політсили Зеленського після місцевих виборів настануть тяжкі часи, – Кость Бондаренко

Місцеві вибори-2020 закінчились, проте наслідки народного волевиявлення лише попереду.

В ексклюзивному коментарі журналісту ASPI news Костянтин Бондаренко (творчий псевдонім Кость Бондаренко), український політолог, керівник фонду “Українська політика”, засновник аналітичного центру “Інститут Горшеніна” спрогнозував наслідки щодо долі уряду, парламенту та, можливо, президента після оголошення результатів виборів.

“Президенту доведеться подумати над посиленням інституту голів обласних державних адміністрацій, оскільки був певний нігілізм у цьому питанні, а також були в нас дуже слабкі голови адміністрацій. Другий момент – це те, що політичній силі Володимира Зеленського на місцях доведеться домовлятися з регіональними політичними силами про створення неформальних коаліцій”, – повідомив Бондаренко.

Також Бондаренко зазначив, що скоріш за все, будуть формуватися нові політичні сили на основі регіональних партій, які будуть претендувати на загальноукраїнський рівень, а можливо будуть об’єднуватися у такі собі варіанти “Партії регіонів 2.0”. За словами політтехнолога, до такого розвитку подій потрібно готуватись після оголошення результатів виборів.

Нагадаємо, що пресслужба Центральної виборчої комісії повідомила, що підрахунок голосів буде доволі довгим. Водночас у ЦВК запевнили, що результати виборів повинні оголосити не пізніше ніж 6 листопада.