Батько Андрія Єрмака співробітник ГРУ

Його звати Борис Єрмак, і він – співробітник Головного розвідувального управлінні Російської Федерації у відставці (колишніх розвідників, як відомо, НЕ буває).
Із 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ “Інтерпромфінанс Україна” є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак.
Також Андрій Єрмак керував компанією ТОВ “Медійна група Європейського партнерства” в той час, як її співвласником був Рахахім Емануїлов.
Але Рахамім Емануїлов – не просто росіянин. Він є радником голови Ради Федерації – верхньої палати російського парламенту, частину членів якої призначає президент РФ Володимир Путін.
А родину Єрмаків об’єднує не лише спільний бізнес з Емануїловим. Про своє тепле ставлення та спільний світогляд із Рахамімом Яшаєвичем у соцмережі фейсбук на його сторінці відкрито пише Борис Єрмак (орфографія збережена): “Ромуля! С наступающим Новым годом и Рождеством Тебя и Твою семью! (…) Иногда смотрю твои посты и с большим уважением отношусь к твоей позиции и сегодняшним событиям. Обнимаю!”
Про те, як Андрій Єрмак відпрацьовує інтереси Росії в Україні за великі гроші, читайте тут https://novynarnia.com/2020/09/22/vagnerivtsi-2/
А тим часом йшов сьомий рік російсько-української війни…