головне щоб такі люди як Греков мали можливість представляти нас у владі

Відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з учасниками АТО ООС, які є мешканцями окупованих міст Донбасу і анексованого Криму.
Про це вже багато писали і говорили. Наметове містечко ветеранів під ОП навіть стало приводом для інтриг, з боку наближених до Мінвету громадських структур. Хлопці витримали цей шалений тиск, не піддалися на жодну провокацію і результат не змусив себе довго чекати.
Що я хочу відмітити, так би мовити в підсумках.

1.Представники АТО ВПО, на відміну від інших постраждалих від війни, продемонстрували солідарність, згуртованість навколо проблеми і готовність стояти до кінця. Деякі ветерани приїхали жити в наметовому містечку зі своїми дітьми, це каже про міру відчаю людей, які опинилися в цій ситуації.
2.Нажаль, поки що в системі влади нічого не змінюється. Так як і завжди свита намагалася продемонструвати свою монополію на доступ до Президента. Це погано, бо від нової влади ми чекали партнерства, а не стояння в черзі на отримання найвищого дозволу.
3. На радість всім нам Президент продемонстрував незалежність від свити, щирість і готовність своїми очами дивитися на проблему. За це йому від всіх нас великий респект, бо саме з цієї причини зустріч з ним стала реальною. З таким підходом система влади буде, хоч із скрежетом, але ж мінятися.
4. Учасники акції показали себе не просто тими, що кричать про ганьбу, аби кричати. Вони розумно підійшли до формування своїх вимог. Нам не потрібна разова допомога, нам потрібне вирішення питання на системному рівні. Тому переговорниками було запропоновано утворення цільової програми по забезпеченню житлом АТО ВПО. Президент В. Зеленський підтримав цю ідею і взяв місяць на підготовку пропозицій від ОП.

Ми стали свідками, коли найвища посадова особа країни без пафосу, зовсім як-то по людськи підійшла до вирішення нашого питання. Такого ми ще не бачили, тому десь відчуваємо себе трошки розгубленими))
Ще одне: Президенту В. Зеленському нашими представниками було запропоновано розглянути кандидатуру Миколи Грекова на посаду радника Президента з питань АТО ВПО.
Особисто я вважаю, що Микола гідний бути не тільки радником Президента, а і як мінімум заступником Міністра Мінвету. Але ж це не принципово, головне щоб такі люди як Греков мали можливість представляти нас у владі, від цього користь буде всім.
…Ну що ж чекаємо місяць.

…Все буде добре!

Константин Ильченко