Зелетанство охопило усі прошарки соціуму та політики

Напишу те, що ви ніби й знаєте, та можливо ще не відчуваєте усіх загроз…

Більше року тому українці віддали країну на поталу дилетантам і попсовикам, для яких шоу та показуха – природний стан. У яких не те що нема патріотизму – у них нема ні совісті, ні мізків. Другий рік поспіль, замість військового параду та демонстрації сили духу, ми спостерігаємо дешеві інсценізації. Тому вчорашнє циркове дійство ніби й не викликає вже здивування. Можна забрати хлопця з 95 кварталу, але 95 квартал з того хлопця не забереться ніколи.

Та натомість з того часу ми отримали повзучий реванш совка та навалу безкультурного, безсенсового трешу, який завдяки телевізору залазить у мільйони голів та душ. Зелетанство охопило усі прошарки соціуму та політики, роз’їдає суспільство та знищує державність, розділяє людей на касти. Ми ще не розуміємо, але сьогодні ми знову прокинулись у новій реальності. Де українці, ще учора нібито притомні та патріотичні, рукоплещуть низькопробному шоу сердючок і махнатіків, де попсовими символами заячих вух та трусів жіночки з Могілева, затирається глибока, яка сягає віків, суть – незалежності мудрого та вільного народу.

Найбільша і найсерйозніша загроза – це ось ці “одобрямси”, які я бачу в коментарях своїх друзів та читачів. Це саме той вірус, який знищує нас як націю, як українців. Це найстрашніша загроза, бо вона невидима, вона щодня поруч, ми їх не осягаємо, не чуємо, не відчуваємо.

Бережіть себе та своїх рідних від цього совку, це єдиний спосіб не втратити здоровий глузд та країну.

Слава Україні!

Тихолаз Ігор