Активісти вимагають від міністра Ткаченка пояснень із приводу будинку в заповідній зоні

У четвер, 13 серпня, в Києві відбувся мітинг під будинком міністра культури Олександра Ткаченка, розташованому в заповідній зоні Труханового острова.

Про це стало відомо від журналіста інформаційного агентства “Журналіст”, який був на місці подій, пише “Апостроф”.

Активісти ГО “Ліс” і ГО “Товариство охорони пам’яток культури міста Києва” протестували проти забудови Труханового острова й вимагали, щоб Ткаченко пояснив ситуацію з будинком в центрі заповідної зони, бо міністр культури, представник партії “Слуга народу” і колишній гендиректор “1+1 Media” живе в цьому будинку на Трухановому острові в рекреаційній зоні і досі не декларував його.

“Ми зібралися тут, для того щоб нинішній міністр культури пояснив, чому він вважає, що він має право жити на території заповідної зони, і чому він не вніс цього нерухомого майна в декларацію. Це вже не вперше, коли Олександра Ткаченка просять пояснити жителям Києва факт проживання в цьому будинку. 2 роки тому він запевняв, що в декларації за 2019 рік ми побачимо, у кого і за скільки він орендує це житло, але, на жаль, цього так і не сталося”, – прокоментував один з активістів.

Автор: Фото: Журналист

За словами мітингувальників, вони організували мітинг біля будинку Ткаченка, щоб викликати реакцію чиновника на свої вимоги.