Подарункові сертифікати на користування послугами платних камер у СІЗО

Міністерство юстиції запустило нову послугу: подарункові сертифікати на користування послугами платних камер у СІЗО. Схоже, це не жарт.

«Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? може навпаки, забули запросити? все ще роздумуєте над подарунком? ми знаємо вихід! відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу — ми пропонуємо подарункові сертифікати на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах», — написав міністр Денис Малюська у Facebook.

Він пояснив, що якщо людину, якої буде такий сертифікат, візьмуть під варту, вона зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання.

Придбати сертифікат можна прямо з комп’ютера або смартфона. Малюська описав, як це зробити:

  • перейдіть за цим посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/;
  • оберіть слідчий ізолятор;
  • оберіть кількість днів ув’язнення (у днях, тижнях або місяцях) та вартість;
  • сплатіть послугу;
  • роздрукуйте сертифікат та квитанцію, який надійде вам на електронну пошту;
  • подарунок готовий.

«Пам’ятайте, сертифікат діє лише протягом 6 місяців після придбання. Якщо протягом вказаного строку обдаровуваний не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зараховуються як благодійна допомога відповідному слідчому ізолятору», — наголосив міністр.

«Платні камери Києва, Чернігова, Львова, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Харкова, Житомира, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст України чекають на іменинників! Хоч і пост жартівливий, сама послуга — не жарт», — підсумував він.

Міністр юстиції показав, на що витратили гроші за платні камери в СІЗО
Платні камери у СІЗО вже поповнили бюджет на понад 150 тисяч грн — Мін’юст

Нагадаємо, 8 травня перші платні камери з’явилися у СІЗО Києва. Вартість розміщення у такій камері в Києві залежить від терміну, за який платять: за добу — 2 000 грн, за тиждень — 8 000 грн, за місяць — 12 000 грн. Згодом вони з’явилися і в інших міста, зокрема Вінниці та ЖитомиріЗапоріжжі та Дніпрі.

У Мін’юсті переконують, що за допомогою платних камер хочуть прибрати корупцію, коли за кращу камеру платили неофіційно. Відтепер гроші будуть офіційно направлятись до бюджетного спецфонду.