Ігор Мірошниченко: роль «даху» Олексій Кучеренко для мене особисто виявилася певним культурним шоком!

Якщо ви думаєте, що за незаконними будівництвами в столиці стоять прості будівельники, котрі потерпають від свавілля чиновників ДАБІ,- ви глибоко помиляєтесь. У кожної компанії є свій дах у вигляді народного депутата!
І якщо прізвищами того ж Зубика з «Інтергалбуду», чи Микитася з «Укрбуду» нікого не здивуєш, бо вони на те і мандати брали, щоб прикривати власний бізнес, то роль «даху» для маловідомої компанії KBD представника ВО «Батьківщина» Alexey Kucherenko (Олексій Кучеренко) для мене особисто виявилася певним культурним шоком.
На перший погляд, пристойний чоловік, колишній міністр ЖКГ виявився убогим «рєшалою» й брехуном, котрий з відчаю від того, що його мандат безсилий захистити абсолютно незаконну забудову, пішов давно перевіреним способом – наклепу й звинувачень у всіх смертних гріхах кожного, хто викрив його родинну будівельну аферу.
Близько трьох місяців тому до мене звернулися мешканці вулиці Курганівська, 3 з приводу будівництва ЖК “Struetinsky Residence” за адресою вул. Болсуновська, 8. Попри відсутність будь-яких правових підстав будівництва на цьому місці 10-поверхівки, будівельні роботи спричинили ще й зсув схилу, на якому стоїть житловий будинок, а по всьому під‘їзду пішли тріщини.
Житловий комплекс зводиться під виглядом реконструкції гаражів. На сайті ДАБІ 19.02.2020 з‘явилося відповідне зареєстроване повідомлення про початок підготовчих робіт, яке не дає права на будівництво.

Дозволу на будівництво, клас наслідків СС3 ДАБІ на цей об‘єкт не давало і дати не могло, оскільки у власника «гаражів» відсутнє будь-яке оформлене право на користування земельною ділянкою, яка до того ж не передбачає будівництва ЖК за своїм цільовим призначенням.
Найцікавіше, що і в кадастрі і в МУО, які для проектування отримала компанія-забудовник, абсолютно чітко зазначено, що земельна ділянка є зоною забруднення радіоактивним Цезій-137(!!!) і будівництво житлового комплексу на ній може для його майбутніх мешканців мати фатальні наслідки.
Втім, у нас нині реформа. ДАБІ – ліквідована, нові контролюючі органи не створені, на перевірки будь-яких забудов – карантинний мораторій. Тому всі забудовники, як сарана з березня місяця в Києві полізли на свої свавільні об‘єкти.
Пан Олексій Кучеренко зателефонував мені особисто з місяць тому і попросив не писати звернень по будівництву на Болсуновській, 8, бо його будують, його родичі і він зацікавлений у ЖК «Струтинський Резиденс». Особисто. Обіцяв політичну підтримку на виборах.

На це я йому відповів просто,- що я скажу всім мешканцям Курганівська, 3 і активістам, які виявили це незаконне будівництво і разом зі мною через регулярні виклики поліції та заяви про злочин намагаються його зупинити? Олексій Кучеренко обіцяв проблеми через соцмережі та ТБ, делегував на перемовини ще кількох колег-народних депутатів, після чого вирішив розпочати відверту дифамаційну кампанію проти мене, але не надав жодного факту вимагання коштів і завбачливо промовчав про об‘єкт, який він так палко захищає власним депутатським мандатом і статусом.
Компанія KBD, до слова, вже не вперше потрапляє у фокус будівельних скандалів. Декілька років тому зупинили її незаконні спроби звести висотки на Мічуріна та на Отто Шмідта, а нині розпочала будівництво в Пуща-водиці на вулиці Максименка, 7а. Епітетів до пана Кучеренко та його діяльності підбирати не буду. Звик керуватися лише фактами.
Детальніше з ними можете ознайомитися тут і ви.
www.kievblog.info/…/zhk-struetinsky-residence-nezakonna-zab…

P.S. Пану Кучеренко пропоную всі звинувачення на мою адресу висловити особисто, довівши при цьому, що будівництво, за яке він намагався зі мною домовитись, є законним і не шкодить місту, в якому він мріє бути головним, попри те, що Батьківщина зробила ставку на іншого. Майданчик, звісно, буде публічним.

Ігор Мірошниченко