Чому не можна обирати до влади злочинних дебілів?

Чергова ліквідація національної неписьменності українців від професора Масляка.

До всіх наступних виборів і референдумів. Чому не можна обирати до влади злочинних дебілів?

Їхнє кредо: а какая разніца. Тобто, не має значення ні національність, ні раса, ні освіта, ні культура людини. Главнає, чтоби чєловєк бил хароший.

І ось тим, в яких ще є мізки в голові Інтернет показує картинку: двадцять чорних б’ють одного білого, тільки за те, що він білий. Їм “разніца” є. Троє чорних на камеру гвалтують білу жінку. Не чорну, бо їм є “разніца”. Здоровенний негр на камеру вбиває білу дівчину. Просто тому, що вона біла і йому є “разніца”, яка в неї раса.

Не голосуйте за тих, яким “а какая разніца”, бо завтра вони завезуть в Україну тих, які будуть вбивати вас, ваших дітей і онуків. Не голосуйте за відвертих ворогів України, які вже всі давно “засвітилися”. Чому?

Бо вони діють за принципом: чим гірше, тим краще, і це стосується будь-якого громадянина України. Не залежно від того чи є в нього мізки, чи немає.

Якщо ти хоча б трохи усвідомлюєш власну розумову нікчемність, – залишся вдома. Бо ти знову проголосуєш за тих, які завтра введуть податок не лише на телевізор і міксер, але й на повітря…

Petro Maslyak