Володимир Мартинюк: Чекати коли поб’ються між собою Саака і Авака?

Мій досвід участі у всяких і навіть великомасштабних медія-кампаніях дозволяє мені негайно визначати зміни вектору “великої” політики – лише по тому що несподівано і незвично появляться в телевізорі , радіо ну і звісно – в інтернеті.
Зараз це несподівано дружна і злагоджена реакція багатьох телеведучих, експертів, інтернет-блогерів на можливе призначення Саакашвілі в уряд. Реакція по суті така: “Не тратьте куме сили, воно того не варте, розслабтеся і отримайте максимум задоволення”. Розслаблятися і отримувати задоволення і потім “йти на дно” пропонується у форматі споглядання новин під попкорн і пиво.

По суті це чергове нав’язування позиції “героїчної”, “філософської”, “здорово-мудрої” та іншої БЕЗДІЯЛЬНОСТІ.
Хоча це, насправді, звичайна бездіяльність тупого хихікаючого бидла, яке дивиться трансляцію “95-го кварталу”.

Але комусь рекомендується для цього одягнути своє “біле пальто”, комусь обмотатися синьо-жовтим, червоно-чорним – чи зразу обома прапорами, комусь сісти в позу лотоса, комусь вкурити коноплю, хильнути стопарик з сальцем, пиво з таранкою, чи попити свій улюблений зелений чай .

І сісти перед екраном, дивитися, гигикати – і чекати…
Чекати коли поб’ються між собою Саака і Авака.

Але це ілюзія – Саака така сама тінь свого дядечка від ФСБ Темура Аласанії, як Зеленський є тінню то Бені, то Богдана, то Єрмака, чи ще там когось.

Талант і місія Міхо Сакашвілі не творення реформ, а проведення під шумок цих “реформ” жорстких репресій , залякування і переслідування всіх більш менш адекватних і розуміючих ситуацію людей в країні.

Ухарчована пика Міхо спливла не випадково – просто Зеленський не зміг запровадити репресії, які під його брендом повинні були відбутися в Україні.

Не допоміг ні Беня, ні Портнов, ні Баканов, ні Рябошапка…
Ні навіть Аваков – і очевидно “не тягне” Венедиктова.

Саме тому зараз у повітря запускають Міхеїла Карлсона.

Так – він клоун і буде циркувати і паяцувати.

Але разом з ним в Україні появиться і досвідчений зубр ще радянського КДБ, а нині вже ФСБ, спеціаліст по “роботі в закордонах” – Темур Аласанія.

Ото він вже зробить все чітко, швидко, жорстко, з досвідом і видумкою.

І буде весь букет – від новоявленої приватної військової компанії Семена Семенченка з “європейською ліцензією” до міхеїлових “ескадронів смерті”, про які вже дуже добре знають наші есбеушники та інші правоохоронці.

Володимир Мартинюк