Так чому ж Італія?

Виключно моя версія.
Ні на що не претендую і сам не переконаний, але.
Чому саме в Італії?
Перше, що приходить на думку – багато стариків. Я й сам про це вже писав. Але в Португалії також їх достатньо. Але епіцентр чомусь в Італії, а не у більш бідній Португалії, чи Греції.
Влада Китаю встановила місце розповсюдження вірусу і що почалося все з кажанів.
Ну от, як ви гадаєте, супер спецслужби Китаю, яких бояться навіть ЦРУ і ФБР, знаючи звідки саме пішло поширення не змогли встановити осіб, які до цього причетні?
Я гадаю могли. І не обов’язково, що була спецоперація з розповсюдження вірусу, а може бути й просто халатність. Або цинічний науковий експеримент. Як колись у Каліфорнії розкидали вірус науковці.
Так чому ж Італія?
А тому, що італійські епідеміологи давно займаються саме вивченням коронавірусу. Навіть один з його видів назвали на честь Карла Урбані, який і помер від нього і який ідентифікували після смерті в його легенях. Саме він спас В’єтнам у 2003, коли наполягав на карантині. Він вперше описав SARS. Працював до останньої хвилини і описував свій стан вже повертаючись літаком з В’єтнаму і розуміючи, що не виживе. Помер у Таїланді в палаті реанімації…

Припустимо, що цього разу китайські спецслужби визначили вільну, чи не вільну причетність італійських фахівців до розповсюдження коронавірусу в Ухані.
І, що робити? Звертатися до міжнародних судів?
А чому б не закинути те “щастя” в Італію у вигляді помсти і заради більш інтенсивного вивчення його наслідків?
Нагадаю, що помста – це звична реакція для багатьох держав у світі,особливо для ізраїлю і Китаю.
Коли будете переповідати, прохання, вказуйте автора
/

Volodymyr Motyka