Роттердам було обрано для конкурсу «Євробачення»

Нідерландське місто Роттердам було обране для проведення пісенного конкурсу «Євробачення» у 2020 році. Конкурс запланований на 12, 14 та 16 травня наступного року.

Роттердам прийматиме Євробачення-2020

Роттердам прийматиме «Євробачення-2020»

65-ий пісенний конкурс «Євробачення» пройде наступного року у Роттердамі в Нідерландах, повідомляється на офіційній інтернет-сторінці конкурсу в п’ятницю, 30 серпня.

DW.COM

Всього у конкурсі на проведення «Євробачення-2020» змагалися п’ять міст. Основне змагання було між Роттердамом та Маастрихтом. «Роттердам виявив фантастичний ентузіазм і відданість і має заслужене право вітати делегації з понад 40 країн у травні наступного року», — заявив виконавчий директор конкурсу Джон Ола Сенд.

Нідерланди прийматимуть «Євробачення» вже п’ятий раз. Конкурсні виступи заплановані на 12, 14 та 16 травня 2020 року. До цього «Євробачення» проводили в Амстердамі, двічі в Гаазі та у Хілверсюмі.

Нагадаємо, цього року на на конкурсі в ізраїльському Тель-Авіві переміг представник Нідерландів Дункан Лоуренс з піснею Arcade. Україна не брала участь у конкурсі, а німецький дует Sisters посів третє місце з кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *